DOFINANSOWANIA

Jeżeli otrzymałeś dotację lub dofinansowanie z Unii Europejskiej lub z Urzędu Pracy na rozpoczęcie działalności lub doposażenie stanowiska pracy –ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!

Pomożemy Ci dobrać elektronarzędzia, narzędzia i wyposażenia niezbędne i optymalne do profilu świadczonych przez Twoja firmę usług. Oferujemy specjalne warunki rabatowe, szybkie terminy dostaw. Zapewniamy kompleksową realizację Twojego zamówienia. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo techniczne, serwis i usługi posprzedażne.
Zalecany przebieg realizacji zakupów dotacyjnych:

Etap 1 – Przed złożeniem wniosku o przyznanie dotacji skontaktuj się z nami (osobiście lub telefonicznie) – jeżeli posiadasz, przekaż nam wykaz produktów do wyceny albo pomożemy dobrać Ci produkty, który dla Ciebie wycenimy. W ofercie podamy wszystkie niezbędne informacje: cenę, producenta, właściwą nazwę produktu, symbole narzędzi oraz osobę odpowiedzialną za Twoją obsługę. Ustalimy również warunki realizacji zamówienia (przybliżony termin realizacji, formę wysyłki / odbioru towaru, formę płatności).

Etap 2 – Po przyznaniu środków na zakup dotacyjny prosimy o kontakt z osobą odpowiedzialną za Twoją obsługę, a natychmiast przystąpimy do realizacji Twojego zamówienia. W przypadku pytań zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Kontakt: 693 623 570 e-mail: lubin.narzedzia@gmail.com

Obowiązek informacyjny

© 2018 Alfa-narzędzia | Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja Adawards | Polityka prywatności